Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 14:15   #380
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
Arwenes, właśnie mam taką sytuację, po 1 buteleczce NT Intensive Therapy II paznokcie były super twarde, a potem, w ok. 2 miesiące zmarniały i mimo, że potem stosowałam już tylko NT Foundation II zaczęły się rozdwajać

Teraz kupiłam dodatkowo do foundation - intensive, a Ty podsunęłaś mi pomysł, żeby jeszcze jakieś witaminki ... no właśnie, jakie? Co byś zaproponowała??? Czego mogą potrzebować moje paznokcie?
Ja biorę preparat który nazywa się Nature Min są to minerały pochodzące ze złóż montmorylonitu -pra morza starsze od dolomitu w idealnej kompozycji procentowej i w postaci która jest przyswajalna przez nasz organizm jeśli bierzesz minerały tzw zimne to ich nie przyswoisz i wydasz tylko pieniądze a efekt będzie żaden , zadbać należy także o stan jelit więc piję aloes który robi porządek ze wszystkim . od 5 lat nie wiem co to problem z paznokciami włosami i skórą a mam 41 lat no i figórę mam także nienaganną mimo że urodziłam 3 dzieci .Bardzo ważne jest także aby prawidłowo opiłowywać paznokcie nie należy używać pilników metalowych bo zostawiają otwartą płytkę paznokcia i szybciej następuje wypłukiwanie substancji kleistej która skleja komórki keratynowe i zapobiega rozdwajaniu paznokci. Najlepszy jest pilnik szklany bo podczas piłowania wytwarza się ciepło i skleja brzeg płytki zamykając ją.
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując