Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 15:19   #3538
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
[B]
APEL

Prosze wszystkie osoby wpisujace dane w watku promocyjnym aby robily to w jezyku polskim. Nie kazdy uzytkownik forum zna jezyk angielski.
Dla mnie szok że ktoś po angielsku wstawił... Chyab że sam nie rozumiał i potrzebował pomocy...


Oj dziewczyny...ja wywalę ten komputer..co Wy mi do głowy nawkładałyście to się we łbie nie mieści...
Byłam dzisiaj w aptece bo mi się krem mój ulubiony skończył i woda termalna LRP od której jestem uzależniona . Używam LRP Hydraphase jakiś rok , zawsze zadowolona i w ogóle. Zaczęłam go używać przez Wizaż. No coś mnie tknęło żeby na skłąd spojrzeć (przez Was )..GLYCERINE I ALKOHOL DENAT..te dwie nazwy tylko znam...no stałam pół godziny czy brać czy nie bo tam są te brzydkie nazwy..ale wziełam, bo mi szkoda codziennie używac malinowego cudeńka ... Będę mieszać LRP, malinowe cudeńko z SN i kwas hialuronowy, chyba tak można

Byłam głodna więc kupiłam grilowane skrzydełka z kurczaka, ale zanim je podgrzałam w piekarniku , zdążyłam przeczytać wasze posty o kurczakach i zjadłam tylko sałate a skrzydełka w śmieciach bo mi nagle zaczęły śmierdzieć (przez Was )

Łaziłam tez za olejkiem rycynowym na rzęsy..znalazłam coś, ale nie jestem pewna czy to na pewno to na pewno to. Ricini Oleum Virginale-może mnie ktoś upewnić????
No i głowa mnie boli 3 razy mocniej niż rano...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora