Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-12, 15:24   #247
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Zwątpienie minerałowe

A ja mam pytanie do dziewczyn piszących o nadmiernym przesuszeniu skóry. Używam EDM od trzech-czterech dni, nie zauważyłam pogorszenia stanu skóry - krostek itp. Natomiast strasznie mi się przesuszyła.
Wcześniej używałam "pseudo mineralnego" pudru z Yves Rocher i nie miałam takiego problemu. Od tych paru dni z EDM, od razu po nałożeniu pudru czuję ściągnięcie, więc zapodaję sobie wodę termalną w sprayu - jako taki finisher. Dodatkowo, po paru godzinach od nałożenia (2-3) skóra już mi się błyszczy i nie jest to błysk sebum na twarzy, ale ściągniętej do granic możliwości skóry staram się robić co się da - smaruję bogatymi w składniki odżywcze kremami, na noc nawet tłustszymi (mimo, że mam cerę mieszaną), ale nie pomaga mi to na dłuższą metę.

Gdybyście mogły mi coś poradzić. Ogólnie EDM mi przypasowały, tak jak pisałam - nic się nie waży, kolorek się trzyma - jestem bladolica, więc nie trudno mi było znaleźć jakiś kolorek z ich odcieni. Tylko ta suchość czuję, że jak tak będzie już do końca to za parę lat będę miała zmarchy jak moja babunia
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując