Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 19:33   #4534
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kurcze, jeszcze sie namyslam, ale mozesz kusic mam 30 albo 50, nawet nie ogarnelam ale zobacze potem sephorowska, zafoliowana

musze sie uczyc jestem taka glupia, mialam 2 tygodnie chyba sie pochoruje z tego wszystkiego.. (ale za to dostane nowy termin)

ja nie lubie paczkow

Moj facet sie nie czepia, ze tyle tego kupuje bo sam jest na roznych forach i ludzie maja duzo dziwniejsze kolekcje czasami


Violl, nie demonizuj. przerwe owszem mozna zrobic, ale zasadniczo nie udowodniono istnienia korelacji miedzy braniem anty a pozniejszymi problemami z zajsciem w ciaze.
wiadomo w druga strone tez nie udowodniono ale moim zdaniem nie ma co sie martwic

niemniej ja bralam anty przez ponad rok (czyli w sumie krotko). odstawilam jakos ok sierpnia zeszlego roku (nie pamietam ale pisalam tutaj ). w ciaze nie zaszlam. daje sobie rade i generalnie z mojego punktu siedzenia bardzo polecam
no ale wiadomo, ze nie wszystko dla wszystkich
ale trzeba przyznac ze tabletki mega wygodne sa, gdybym znalazla takie, ktore tylko zabezpieczaja a reszta po staremu to pewnie tez bym jadla dalej

przy okazji kawal:
Czy antykoncepcja nie psuje nastroju?
- Na pewno nie bardziej niż płaczące niemowlę.
:cojest : niezły!!!
co do tabsów trochu prawda ale akurat udowodniono łatwiejsze zachodzenie (przy zachowaniu dotychczasowych zwyczajów oczywiście) i to w ciąże mnogie. Tak samo jak w późniejszym wieku

cooooootkaaaaaaaaaa zdasz, potem żałowałabyś tych zmarnowanych dwóch tygodni a tak siup, chwila strachu i z głowy. A i mobilizacja większa

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:37
atoja jest offline Zgłoś do moderatora