Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - efektowne wzorki na b. krótkie pazurki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-23, 11:39   #10
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: efektowne wzorki na b. krótkie pazurki

Cytat:
Napisane przez paulakrk
NIe powiedziałam ,że nie ma fajnych wzorków.
Napisalam ,że na krótkich paznokciach nie "wyczarujemy super wzorków".
Po pierwsze dlatego ,ze mamy za mało miejsca- jest to przeszkoda stricte techniczna a po drugie nawet rewelacyjny wzorek nie będzie wyglądał bardzo efektownie na krociutkich paznokciach.
Bo, nie czarujmy się ale tej długosci pazurki piekne raczej nie są.

Oczywiscie nie każdy lubi okreslony efekt jednak stwierdzenie ,że długie kolorowe paznokcie robią z nas wampa jest znacznym nadużyciem.
Ja wiem, ja wiem . Ja jako "bardzo krótkie paznokcie" rozumiem takie do opuszka i moim zdaniem wszelkie subtelne zdobienia ślicznie na nich wyglądają. Osobiście czasami podobają mi się długie, a czasami króciutkie i wtedy od razu spiłowuję i maluję na jakiś mocny kolor lub też jakoś bardzo subtelnie.

Z tym wampem to chodziło mi o to, że np. dłuuuuugie czerwone paznokcie dają taki efekt, a krótkie (szczególnie z małą płytką) nie rzucają się tak w oczy i znam dziewczyny które noszą takie na codzień i wygląda to tak hmm... nie wiem jak to określić... "normalnie" (złe słowo, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi)

Już wiem takie mało narzucające się
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując