Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. V
Wątek: Essence cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 15:54   #2912
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Anulenka u mnie chyba jest ta starsza wersja wiec jeśli chcesz mogę jutro po południu sprawdzić i wysłać w razie czego

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Anulenka u mnie jeszcze powinna być ta starsza wersja więc utro po południu będę mogła to sprawdzić i kupić jeśli chcesz
Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Muszę cię zmartwić,ten z linka jest taki sam jak ten różowy, który widziałaś.
Większy był właśnie w Móon, szary i różowy ze stałej oferty są małe.(mniejsze od tego z Moon) .


Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
O tu możesz zobaczyć różnicę-1 i 2 -stała oferta,różnią się tylko kolorem włosia,3-z Moon.
SugaMama, jeśli możesz to poproszę Cie o tą przysługę dla mnie Ten pędzelek, który jest u Ciebie w naturze, jest taki sam jak ten czy starsza wersja oznacza, że bardzo różni się od niego?

Kochane widziałam właśnie w naturze taki mały pędzelek do różu, kolorystycznie podobny (czarna rączka z różowo-białym włosiem) do tego limitowanego pędzelka do pudru z kolekcji Moonlight. Niezbyt mi się spodobał bo miał, według mnie, takie dość 'marne' włosie, ale sądząc po opiniach dotyczących tego pędzla z linka, to on jest solidniejszy od tego różowego

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2010-08-26 o 15:56
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora