Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-17, 12:07   #3394
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski a jak ja widze normalnie tylko np na wykładach z daleka czasem widze za taką jakby mgiełką slajdy to jakie powinnam miec okulary, bo to chyba nie do czytania? Normalnie z bliska wszystko widze. Jedynie czasem przy lapku mam taka mgiełke na oczach ale to raczej z niewyspania albo jak dlugo wyklady mam i duzo przepisuje

Ja to bym sobie sprawiła soczewki kolorowe najchetniej Ale drogi interes, a szkoda bo chcialabym miec taki ładny kolor oczek Niby swoje mam ładne ale kolor mam taki nijaki, mało nasycony. Lekko zielono-szaro-brazowy. A chciałabym taki typowo zielony albo niebieski
to ja nie doradzę bo ja zazwyczaj mam tylko podkreślające kolorek bo podoba mi się chociaż jestem ciekawa jakbym w brązowych wyglądała może sobie kiedyś takie walnę albo zielone kocie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubię tłumów ale jestem bardzo nie cierpliwa i pojechała bym po farbki i do Inglota.
Ne wiem co robić.


A mamusia mi zaserwowała taki przepyszny rosołek
Dobra lecę się ogarnąć może chęci wzrosną na zakupki potem drugie danie i chyba się wybiorę.
Milego dnia i cieszcie się słoneczkiem kochane.Do później
też mnie korci ale jutro mam wizytę u stomatologa ostatnią akurat się zapisałam na 9:30 i potem od razu najazd na naturę między innymi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora