Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 13:59   #4785
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Podziwiam ja wstałam przed 8, a gotowa do wyjścia byłam o 10:30 ale ja już tak mam jak mam do pracy na 8 to wstaje o 6.
Ja wstaję byle później, z rana każda cenna minuta sny na wagę złota
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
I co, byłaś na Świętoduskiej Estelko?
Ja niestety w domu chora - rozłożona całkiem
Dużo zdrówka w takim razie i nie zamartwiaj się Essencem, nic Cię na razie nie ominęło
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Błyszczyk SWM sam jakoś nie zachwyca, ale w połączeniu ze szminką cupcake lub coralize jest mega
lakiery - hmm, po pierwszym użyciu stwierdzam że jakoś chyba więcej od nich oczekiwałam chociaż może z czasem się do nich przekonam a pędzelka do smokey jeszcze nie próbowałam
Błyszczyk kupię pewnie dopiero w maju, bo w tym miesiącu za dużo kasy na kosmetyki już przehulałam
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ale jest na stronie essence. W Naturach tez był (nawet go kupiłam kilka dni temu, ale mnie nie zachwycił, więc nie będę po nim płakać )
Dziewczyny radziły odczekać odrobinę, aż trochę podeschnie, wtedy daje fajny efekt. wróć do niego za kilka tygodni
Ja jestem z niego zadowolona

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Aaaaa, zapomniałabym jeszcze o jednej rzeczy. Uprzątnięte miejsce po limitce. Leżą tam na razie książeczki. Czyżby zapowiedź ?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując