Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 16:03   #436
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam sobie maseczkę na włoski dzisiaj. Z jajka, drożdży, oliwy z oliwek takiej prawdziwnej mętnej (ciotka mi z Włoch przywiozła), mleka. Taka pizza na głowę. Włosy są porażająco miękkie. Ale ja nie o tym. Pierwszy raz robiłam taką maseczkę i nie wiem czy to normalne, ale jak płukałam leciała pomarańczowa woda Kolor moich wlosow niby sie nie zmienił(nie chce niczego sobie wkrecac), ale tak sobie mysle : może resztki henny mi sie wyplukaly?? Bo ja to tak malowalam raz farbą raz henna potem jak juz zaczelam zapuszczac naturalne to kładlam odzywke venity z henna. A może to to mleko? ponoc rozjasnia....
Ale mam ochotę na pizzę (właśnie mi to uświadomiłaś) tylko w taką ponurą ciapę na ochocie sie chyba skończy
A jak ta Venita z henną się zachowuje na włosach? Na całość kładłaś? Warto? Mocno kolor zmienia?
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja tez kiedys porobilam sibie kropelki na spodniach super glue chyba to byl, no niestety niczym nie schodzilo, zmywacza tez probowalam, rozjasnil material, a klej nie puscil, wiec wzielam ten klej w tubce i porobilam wiecej tych plamek, ze niby tak ma byc i nawet fajnie to wygladalo, ale spodni nie nosilam, jakos juz sie nie moglam przemoc.

U mnie tez zimno, mokro, ponuro, brrr
Ja mam jakoś tak grubo nalane, że je czuję jak założę a myślałam sobie, żeby najpierw się przebrać, zanim się za operację z klejem wezmę ale po co no i mam teraz a raczej nie mam. spodni.
Najbardziej się boję, że mi to pęknie jak gdzieś będę szła i będę mieć dziurę ale może jakoś w piątek do domu w nich dojadę -TŻ już mi obiecał shopping!
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dzisiaj kupiłam herbatkę piołunową, będę płukać swoje jasne odrosty, coby nie zżółkły
ojojoj a ja nie słyszałam o piołunie na włosy. Daj znać jak efekty!
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 wątpię że zmyjesz to czymś ja sobie tak załatwiłam już jedną koszuklę - ale tam mam jedną kropę taką większą, i jedną małą, to latam w niej po domu ) i mimo miliona prań, kolor koszulki już wyblakł ale nadal te kropki są :P

a pogoda to dzisiaj masakryczna, szaro, buro, wali śniegiem od rana.... brrr, kiedy ta wiosna będzie w końcu?!
no własnie też myślę, że już po spodniach TŻ jak kiedyś sobie tak kapnął to ta plama była tak długo aż się wykruszyła razem z materiałem więc lipa przerobię je latem na szorty

wiosna mam nadzieję najpóźniej na początku marca przyjdzie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora