Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 10:09   #769
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Były jeszcze zestawy Essie
tym bardziej muszę się wybrać tam

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A w ogóle to:
http://nicht-noch-ein-beautyblog.blo...ng-4-neue.html

Popełniłam też zakupy w Naturze, nie wchodzę tam więcej no i natknęłam się na macaczki jedna paluchami w pigmencie Kobo grzebała zwróciłam uwagę..."o, to nie tester?" :| gdyby każdy otwierał nowe produkty to kupowalibyśmy używane... "no i co, czasem trzeba i tak robimy" idę dalej...szafa Catrice, Essence...kolejna macaczka trzyma 2 błyszczyki do ust, w identycznym kolorze, ale różnych firm...staje przy lusterku maluje się jednym se myślę: chyba testery ma, więc nie zwrócę uwagi bez potrzeby...wraca do szafy odkłada, to nie tester! Zagotowało się we mnie...patrzę, otwiera drugi błyszczyk (no, ale tu to chyba już tester...) i się maluje nim odłożyła i uciekła, nowy produkt zmroziło mnie. Nigdy więcej nie kupię tam niczego prócz lakierów. Opowiedziałam kasjerce co widziałam, podałam jej te 2 produkty poszła pilnować...
To po prostu jest okropne i brak słów Ale ja powiem że i lakiery ludziska otwierają i potem zaschnięty lakier na szyjce buteleczki
Ciekawe czy karają takich ludzi

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Demcia macaczki chodzą bezkarne, ale do mnie się zawsze pani z natury doczepi czy nie pomóc
No właśnie, a normalnego człowieka nadgorliwie chcą obsługiwać albo ochroniaż łazi za plecami i nie można normalnie zakupów zrobić

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!
Lolli piękne mani
ja nawet nie mam czasu pokombinować a tak bym chciała

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Oto moje zmalowane teraz Wibo nr 402. Jest piękny, mieni się na różowo (najlepiej oddaje to zamazane zdjęcie drugie).

Kształt jest ok?
Bardzo ładne lubiłam twoje kwadraciki no ale w tych też ci ładnie
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora