Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-20, 22:49   #41
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Chyba lepiej dotrzeć do jakiś badań rynku nt ile Polki wydają na krem/na kosmetyki ogółem, niż pytać garstkę osób na forum. Albo nawet looknij jakie kremy są popularne na KWC- raczej mało jest bestsellerów z górnej półki -chyba najbardziej popularne są kremy w cenach do 30zł - przejrzyj sobie najlepiej oceniane kosmetyki w różnych kategoriach, może się natchniesz co Polki lubią i kupują. To będzie bardziej wiarygodne niż jeden wątek na wizazu.

Z kosmetykami naturalnymi to nie wiem czy to jest taki super pomysł - pełno takich sklepów jest na rynku, i każdy ma praktycznie taki sam asortyment - wszędzie przewijają się ci sami producenci i te same produkty w podobnych cenach- zobacz sobie ile sklepów oferuje np kosmetyki Lavera, przy okazji obejrzyj resztę dostępnych tam produktów - te sklepy to klony klonów, czym byś się chciała wyróżnić wśród nich? (nawet nazwy mają podobne - słowa bio eko i naturalnie we wszystkich odmianach)


A do zakupów najbardziej mnie zachęcają próbki, gdyby jeszcze można je było sobie wybrać to już całkiem odlot.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2013-05-20 o 22:50
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując