Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-09, 22:12   #583
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Taaak? No to chyba spróbuję. Jak widać długo nie trzeba mnie przekonywać
Jedyne niedogodnosci z nim zwiazane o jakich czytalam to bol brzucha. Sama miewalam mdlosci, ale wynikalo to z mojej winy - nalezy wsunac go po obiedzie, nigdy na pusty zoladek albo po sniadaniu - jesli Twoje sniadanie sklada sie z lekkiej grzanki i herbaty czy soku. Teraz wcinam po obiedzie i jest dobrze Wez opakowanie 60tabletek, taniej wyjdzie. Mam nadzieje, ze Vitapil bedzie Ci sluzyl

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, coraz bardziej przekonuję się do tego, by przefarbować włosy na mój naturalny kolor. Odrost z tyłu i po bokach wynosi ok. 15cm a "na czubku" ponad 5cm. Jak zmieniam strone, na której mam przedziałek to wtedy mam w zasadzie same niefarbowane włosy w moim natralnym kolorze którego wogóle się nie spodziewałam farbując od co najmnije 7 lat włosy. Ten kolor to taki brązik, na który często zwracałam uwagę i moich koleżanek ale będąc w nieświadomości, że sama mam taki naturalny kolor włosów. Jeszcze ze 2 tygodnie i chyba będę musiała podjąć decyzję co wreszcie zrobić z tymi włosami
Dziwne z nas (kobiet) stworzenia. Ja z rozpacza przeszukiwalam polki sklepowe, bo zalezalo mi na ciemnym brazie o cieplych, bursztynowych refleksach. I co? Moje odrosty wygladaja dokladnie tak Jesli chodzi o Twoje wlosy...Zafarbowalabym na zblizony do Twojego kolor tylko te niegdys farbowane wlosy. Tych naturalnych nie ruszaj - szkoda zdrowia wlosow.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując