Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-19, 10:17   #3242
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Bardzo prosiłabym o ocene tego kremu, jest to Yves Rocher Serum Vegantal Corrective Intervention Night Sculpting Care.
aqua, lentinus edodes, glycerin, butylene glycol, vitis vinifera, ethylhexyl cocoate, dimethicone, propylene glycol, cetyl palmitate, cetyl alcohol, sodium mannuronate, methyl glucose sesquistearate, hydrogenated palm oil, dicaprylyl maleate, acacia senegal, peg-100 stearate, talc, sodium lactate methylsilanol, butyrospermum parkii, parafinum liquidum, glyceryl stearate, parfum, ammonium acryloyldmethyltauratenp copolymer, methylpareben, ethyl linoleate, cera microcristallina, lecithin, paraffin, xanthan gum, tocopheryl acetate, tetrasodium edta, sorbic acid, retinyl palmitate, allantoin, ethylparaben, propylparaben, bht, butylparaben, ci 16035, ci 42090

Byłabym strasznie wdzięcza, jeśli ktoś potrafiłby udzielic mi informacji odnośnie stosowania tego kremu równolegle z kwasami. Używam na noc kremu Lysanel Active, w tym momencie jako nawilżacz do niego mam Hydrain2 Dermedic i zastanawiam się czy w tym charakterze mogę używać YR, czy nie ma tam składników, które mogą wywołać podrażenienia, czy też wchodzą w inne reakcje z kwasami.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora