Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bielactwo
Wątek: Bielactwo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-23, 06:19   #16
Krzysztof14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
Re: bielactwo

ja wam powiem tak, byłem wczoraj w Gdyni u prywatnego doktora, dermatologa. Wiecie jaka może być przyczyna bielactwa? po pierwsze, ja mam kurna bardzo dużo tych plam (na szczęście niewidoczne) , ten lekarz mi powiedział że NA LAMPY NIE POWINNO SIĘ CHODZIĆ W TAK MŁODYM WIEKU!!!, nie chodzcie jeszcze na lampy, powinniście około 18 roku życia, inaczej możecie dostać raka.On powiedział że bielactwo mogło sie pojawić przez silny stres, ale uwaga, podobno jest teza że we współczesnym świecie nasz organizm (a jestem alergik), z tym tempep życia, coś mu się "pomieszało" i on produkuje pigment, tylko on również produkuje przeciw ciała do niego, my mamy pigment produkowany, ale on jest również przez nas samych niszczony, on mi powiedział że lampy w 90% działają i po lampach można dopiero myśleć o przeszczepie skóry, dał mi recepte na taki lek, że się nakłada go na pare plamek, i po ileś tam czasu podobno widać rezultaty u większości, jest podobno też taki hormon, co chyba jeśli mnie słuch nie mylił, wyleczyć to całkowicie, ale to tak silny hormon, że powikłania mogą być niesamowite i zioła chińskie mhm... on też coś tam o nich mówią, ale nie do końca skutkują, to naprawdę porządny dermatolog, miał pacjętke po przeszczepie skóry, w czasie mojej wizyty chyba z 4 telefonów do niego było na wizytę!!, jeśli by ktoś był zainteresowany jakie leki powinien brać i chciałby wiedzieć więcej o bielactwie oto mój numer gg: 7577157 i dał mi amerykańską strone gdzie właśnie ludzie z całego świata piszą jak się leczą, tylko zapomiałem jaka ta stronka jest, ale mam gdzieś zapisanr, ale ludzie, bielactwo tylko to estetyka i nic więcej, nic nie zabija, z tym da się pięknie i pełnowartościowo żyć!!!
Krzysztof14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując