Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 19:28   #3681
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ładnie wyglądają wasze denka dziewczyny u mnie powoli zbliża sie ku końcowi kilka produktów i zapewne do sierpniowych dodam.

Póki co moje denko wygląda tak:
1.Uroda Melisa delikatny żel pod prysznic (90 ml)
2.YR żel pod prysznic granat z Hiszpanii
3.Płatki kosmetyczne x2
4.Nivea soft krem intensywnie nawilżający
5.Avon,mgiełka do ciała -balsam(jakiez bylo moje zdziwienie jak zobaczyłam ze to nie mgiełka zapachowa 😲 pryskam so pryskam mysle co za grom takie białe...dopiero potem doczytalam😉
6.Wibo ekspress growth lakier do paznokci
7.Cece med,szampon z jedwabiem włosy suche i zniszczone (50ml)
8.Avon tusz do rzęs supershock(lo matko....póki sie przyzwyczaiłam do szczoteczki to dużo czasu upłynęło.wzielam od starego tuszu to nieco lepiej bylo,ale.na nie tusz się kruszy,rozmazuje,choć rzęsy całkiem miło "wydłuża.No i wysycha szybko...
9.Rexona,antyperspirant sexy bouqiet (blech mega duszący zapach tylko psiknie ie i od razu dusi..w drogerii wydawał się przyjemny
10.Eveline,krem do stóp zmiękczający (polecam delikatnie pachnie,fajnie zmiękcza skórę stóp nawet mocno wysuszonych).

Na wykończeniu mam: peeling do stóp bielenda, balsam balea, plyn micelarny mixa,antyperspirant w kulce nivea bez bialych sladow
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora