Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-06, 08:41   #683
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: krem bez parafiny i alkoholu

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
hej, ja z powodu mega przesuszenia na policzkach (skóra mieszana, mocno odwodniona po lecie) kupiłam sobie Orientanę z owsem do skóry normalnej. Dałam najpierw mamie do wypróbowania i mama zastosowała trzy razy pod rząd i pierwszy raz dał cudny efekt, ale już kolejne mocno ściągnęły skórę i jakoś tak mama niezadowolona była.

dlatego ja pod nią kładę olej - na razie jojoba, docelowo (jak obrabuję bank i wreszcie będę przy kasie ) może malinę lub pachnotkę.

buzia rano nawilżona i uspokojona, wysypu dodatkowych niespodzianek nie zauważyłam. generalnie do używania raz na tydzień, z olejem właśnie, moim zdaniem OK.
Może ściąga dlatego, że ma taką żelową konsystencję Ale ja też mieszam Orientanę z serum do twarzy z Biochemii Urody (teraz z serum 3xROSE i serum GRANAT, na zmianę + kropla żelu hilauronowego). Taka mieszanka jest świetna No i wykańczam przy okazji Orientanę, bo jej wielka pojemność jest powalająca i trzeba zużyć przed terminem :P
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora