Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 17:04   #2326
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Mam taki mały problem z włosami po "dekoloryzacji". Otóż moje włosy po umyciu są jakby gumowe. Kolor ściągałam za pomocą rozjaśniacza Joanna Intensiv Blond 12%. Wiem, że zaraz 9/10 forumowiczek na mnie naskoczy bo robiłam to sama w domu i wgl, ale oczekuję konkretnej odpowiedzi mianowicie: Jak doprowadzić je do ładu i składu? Wcześniej włosy miałam przetłuszczające się z suchymi końcami, myłam codziennie, używam szamponów do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych, do tego maski i odżywki plus olejek arganowy. Schodziłam z czerni na rudy. Jakieś pomysły?
Gumowe włosy oznaczają przepalenie. Ich struktura została zniszczona i już nie można tego naprawić. Jeśli nie chcesz ścinać, to po prostu intensywnie nawilżaj, nakładaj odżywki itp. tak żeby się dało czesać i układać. Możesz też spróbować olejowania. Ale jeśli maja uszkodzoną strukturę, to nie wrócą do normalnego stanu, po prostu musisz sobie jakoś poradzić z takimi, jakie są.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując