Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-19, 14:34   #3787
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie bylam na depilacji Vetusem, tylko laserem Light Sheer Duet i pani kosmetolog używając zarówno małej, jak i dużej głowicy wyrobiła się w ok. 15-20 minut.
Podczytywałam Wasze relacje odnośnie bikini i wiedziałam, że to będzie bolało, ale nie że do tego stopnia. Mocno zaciskałam zęby i raz nawet zaklęłam, ale przetrwałam. Miałam nadzieję, że będzie podobnie do pach, ale było 2 razy bardziej boleśnie. Cóż, widocznie jest to mój najsłabszy punkt. Pani wykonująca zabieg powiedziała, że nie poleca Emli, ponieważ wtedy nie jesteśmy w stanie kontrolować naszych odczuć i nie wiemy czy nie dochodzi do poparzenia. Teoretycznie rzadko sie zdarzają takie poparzenia, więc to chyba nie jest super ryzykowne zastosowanie takiej maści. Muszę zapomnieć jak najszybciej o swoich wrażeniach by odważyć pójść się znowu na tę partię
Ponieważ byłam w tym salonie po raz kolejny i mam nadal pozytywne wrażenia, to z czystym sumieniem polecam sieciówkę Laser Delux, informując, że salon udziela zniżki 20% dla nowych osób, które zgłaszają się z polecenia obecnych klientów (klient również dostaje wtedy zniżkę). Dlatego, jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany skorzystaniem, to zapraszam do kontaktu: claro_que_no@wp.pl. Miasto nie ma znaczenia- promocja obowiązuje we wszystkich salonach.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując