Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-17, 13:12   #362
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cześć, mogę wrócić? naoglądałam się Waszych paznokci i szlag mnie trafia, że moje dalej wyglądają jak kupa nawet nie ma się czym chwalić, są po prostu na -8745872364 piękne są Wasze aż zachciało mi się nowych lakierów, bo przez ostatnie pół roku ani jedna dziewica nie wpadła, naprawcie mnie :<
Hej
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Uroczy, letni gradient.


Ja dziś kupiłam nowe dzieci (w Biedronce). Mam dwa Bellki - ten morski i niebieski
A dziękuję


Ooo nie wiedziałam że jest nowa seria, jak zmalujesz którymś, to koniecznie pokaż
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość



a no nie od dawna chodziły za mną łódeczki no i zrobiłam, ale mi ten kształt średnio pasuje, teraz go trochę podrasowałam i póki co zostawiam, a co dalej to nie wiem



co do Bellków to capnęłam ten biały kremowy ze złotem i nawet już nosiłam, fajny jeszcze myślę nad tym wszędobylskim niebieskim
Łódeczki też mi się podobają i mnie kuszą, bo z moimi migdałami ostatnio mam problemy, dziwnie przyrasta płytka i co wypiłuję to wyglądają na krzywe, zwłaszcza faker w prawej ręce.. Chyba czas na zmianę kształtu, albo chwilowe skrócenie


Masz jakieś zdjęcie tego białego na paznokciach?
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując