Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-07, 17:22   #537
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
myslalam, ze kompletujesz zestaw dla bardzo suchej skory, jezeli masz tlusta idaca w kierunku trądzikowej to odpusc sobie kwasy omega-3

u wielu osob nastepuje nawet pogorszenie, np. u mnie. wlosy tluszcza sie niesamowicie, rowniez twarz, pory bardziej sie zatykaja, masakra

bardziej polecam Salfazin, dokupic do tego zestaw witamin z grupy B, ew. kapsulki z olejem ogorecznika lub wiesiolka.

ten caly capivit wychodzi dosc drogo, a w Salfazinie masz juz wit A i E, tabletki z ogorecznikiem kupowane osobno np. Biogal wychodza duzo taniej.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedzi

Mam mieszana cere, wysuszona kwasami i innymi kuracjami zwalczajacymi pryszcze. Capivit hydro. bralam juz dlugo i poprawa skory jest zauwazalna, jednak to jeszcze nie to o co mi chodzi. Czytalam, ze to kwestia doboru indywidualnego, wiec nie mozna jednoznacznie stwierdzic, czy te tluszcze rybne zaszkodza czy poprawia stan skory...Chcialabym zaryzykowac, bo przyklad znajomej pobudza wyobraznie Jak w takim moge polaczyc to, przy czym sie upieram? Omega-3 + Biogal+ Salfazin? Omega-3+Tran? Tran + Biogal + Salfazin?
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując