Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-19, 07:35   #297
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

to jaki odcień wybierzesz z poziomu 12,to nie ma większego znaczenia-tak jak ci tu już pisała Guacamole,bo chodzi głównie o rozjaśnienie ciemnych odrostów ,a kolor nie wyjdzie tak jak z próbnika bo masz za ciemne włosy.dobrze jeszcze skusić się na toner w takiej sytuacji,te z Matrixa ColorSync są dobre i od razu odżywiają włosy.
Mam taką maske z Matrixa regenerującą,chyba fortetherapie matrix biolage,jak ją położe na włosy na godzine w cieple,to włosy są tak odżywione i nawilżone że nie do uwierzenia.Olejuje też włosy,w głowe wcieram olejek Jiva Bringraj a we włosy kokosowy Vatica-i tak śpie w tych olejach,a rano zmywam szamponem dla dzieci bo jest łagodniejszy dla włosów-nie zawiera tylu detergentów.Obowiązkowo bez spłukiwania na końcówki odżywka,najlepsza jaką miałam paul mitchell conditioner,nawilży a nie obciąży,nie oblepi.Te włosy co mi rosną i traktuje farbą to są ładne,ale te od połowy z pasemkami po rozjasniaczu po prostu sukcesywniw się wykruszają,tak zniszczony włos chyba nie da się już naprawić.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując