Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-12, 12:24   #696
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

besso, z 3 razy już zadawałam pytanie na forum o typ cery i nikt nigdy mi tego nie wyjaśnił Myślałam, że normalcom i suchym się wypryski na policzkach nie robią, stąd mój pogląd na cerę tłustą. Wiesz coś więcej o tym jak to oceniać? Proszę napisz.
Ja kiedyś miałam zawsze świecące i przetłuszczone czoło i nos, odkąd używałam olei, masek i korundu (!!) ładnie się to znormalizowało. Do tego zauważyłam, że fenomenalnie mat utrzymywał (sic) filtr z LRP (nałożony na HA+olej a pod krem BB). Żadnych kraterów i zanieczyszczeń.
Ostatnie 2-3 tygodnie są jakieś trudne dla mojej cery zaczęła się brudzić i tłuścić - chyba zmiana pory roku + to, że wprowadziłam serum migdałowe. Mam nadzieję, że się wkrótce unormuje. Albo będę musiała szukać nowych rozwiązań w pielęgnacji. Ale też prawda, że peelingu nie robię uczciwie 2-3 x w tygodniu bo nie mam czasu, więc może też dlatego. Maski też raczej 1x w tygodniu.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora