Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-23, 21:38   #4356
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja zamowilam na cosdlazdrowia.pl przy okazji wzielam tez tam kwas HA i krem ze slimaka, mam nadzieje, ze beda dobrej jakosci tak samo jak ich zywnosc. Kwas HA czasem raz mi sie trafil tylko wodnisty i smierdzacy (jak ktos chce inf skad bralam to na pw) ale jestem juz przewrazliwiona i czekam jak na szpilkach na kazde zamowienie z polproduktami

Korund jest super, bedziesz zadowolona.



Właśnie... ze trzy dni bez konserwantu w lodowce? Z kolei robienie na bieżąco czasem jest upierdliwe, ale innego sposobu nie mam, więc się bawię codziennie A... w kolagenie też dobrze się rozpuszcza, tylko nie wiem czy przeciwwskazań nie ma do łączenia wit C z nim.
troche mnie tutaj nie bylo, ale juz wracam jak ten olejek?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej!
Mam cerę suchą i wrażliwą. O korundzie słyszałam, ale w moim przypadku peeling mechaniczny to nie jest najlepszy pomysł

Po witaminach gołym okiem widać np. rozjaśnienie cery, zmniejszenie cieni pod oczami. U mnie na pewno jest zdrowsza skóra (nie pojawiają mi się przesuszenia, liszaje i suche skórki), ale to za sprawą całej pielęgnacji. Witamina E przyspiesza również gojenie się ranek, np po pryszczach, ale ja pryszczy nie mam, więc tego nie widzę.
Myślę, że działanie antyokydantów da się ocenić dopiero na dłuższą skalę, czyli jakiegoś realnego efektu będę doszukiwać się za 10 lat, porównująć swoją cerę do cery kobiet, które takiej pielęgnacji nie stosowały Stumulują produkcję kolagenu, chronią przed czynnikai zewnętrznymi - wpływają na szereg procesów spowalniając starzenie skóry.

Jeśli chodzi o pochodzenie, ja kupuję ze strony naturalne-piękno.pl, ale w internecie jest teraz wiele sklepików oferujących surowce kosmetyczne naturalnego pochodzenia.

Co do stężenia wit C bezpieczne :5-20%, wit E - 1-2% z tego co się doczytałam.

Ja nakładam tak 3x w tygodniu na noc, mam małe pory, mnie raczej nic nie zapycha, rano zmywam niewchłonięte resztki.
Na dzień pod makeup ( w moim przypadku BB) nakłądam to serum Agafii lub teraz testuję serum Caudalie nawilżające, ale na razie się o nim jeszcze nie chcę wypowiadać. Agafia jest sprawdzona i nawilżenie wytrzymuje cały dzień. U mnie podkłady niestety powodują wysuszenie i pogorszenie kolorytu

A jeszcze apropo olejków, to słyszałam, że ten z awokado jest dobry do cery mieszanej ja obecnie stosuję z pestek malin i jest całkiem fajny. Lubię też z pestek winogron.



Podziwiam cierpliwość Czytałam ostatnio, że kolagen jako składnik kremów nie działa absolutnie na naszą cerę, że lepsze są surowce stymulujące jego wytwarzanie przez nasze ciało. Nie wiem ile w tym prawdy, polecasz go?
Dziekuje za odp gdzie poczytam sobie o tych witaminach, tak zeby jak najlepiej dopasowac sobie je do mojego rodzaju skory? zupelnie sie na tym nie znam i nie chce czegos namieszac. Natomiast zaraz gdzies kupie to serum Agafii i wypróbuje

Nie stosowalam nigdy olejka awokado na cala twarz, jakos nie moge wytrzymac, jak mam taka cere tlusta, a zaraz wlosy w okół :/ wchłanialność przy olejkach jest zerowa...

tak zmieniajac temat, to jakie toniki do twarzy polecacie? czytalam ostatnio duzo na necie, ale nie znajduje nic sensownego :/

a dzisiaj jeszcze kupilam ten kremik:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html

znacie?
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''

Edytowane przez FemmeFatale2
Czas edycji: 2016-05-23 o 21:39
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując