Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-23, 12:13   #815
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez _Magdusia_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za rade , na pewno z niej skorzystam. Zakupię Foliosan jak tylko będzie gdzieś dostępny. Pytałam w ogóle juz o kremy na wrastające włoski w 3 aptekach i nie mieli w ogóle nic!!!
Więc nie wiem gdzie go znajdę a jaka jest cena ?
A co do robienia samej tego specyfiku , wole zapłacić może troche więcej , ale spać spokojnie. A Ty ile płaciłaś , za swój Foliosan ?
Ja kupiłam Folisan w salonie kosmetycznym Dom Urody w Łodzi. Duża butelkę kupiłam jakiś czas temu i zapłaciłam ok 50 zł, (nie pamiętam ile dokładnie,niestety) a niedawno kupiałm taką mała buteleczke z roll-on'em <idealna do zabrania na wyjazd> za nią zapłaciłam 20 pare zł, ale naprawdę jest tak wydajna, że bardzo się opłaca.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Witam, również miałam kiedyś taki problem- wieczne krostki, pryszczyki na nogach i wrosty ..........mój największy problem przez kilka lat. Teraz mam nóżki wyleczone i min. stosowałam właśnie folisan i pomógł. Jest dostępny w każdej aptece ale również na allegro. Można go również zrobić samemu i wtedy wychodzi oszczędniej http://www.allegro.pl/item684438544_...50mlnajta.html
Czy mówimy o tym samym folisanie, marki Depileve??? Bo z tego co wiem, on nie jest dostępny w aptekach...
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując