Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:05   #196
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

mysia m Najważniejsze ze z tego wyszedł.Na fotkach wygląda już na zdrowego i tego Mu z całego serucha życzę.A kotek bajerowy to prawda.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
tak szybko? połaź jeszcze z tymi białymi, niech trochę odrost urośnie, napewno ładne są
No może ale syoss nie dal dobrze rady tym żółtym jak kurczak włosom.Trochę jestem połatana.A w sobotę wyjeżdżam już i bym chciała wyglądać na ludzia
Yattamanka tak wiem i wszystko rozumiem ale trochę czas mnie goni.A naprawdę nie czuje się w tej bieli atrakcyjnie.Takie to sztuczne ze nie wiem.Szkoda ze nie mogę wam pokazać bo nie wzięłam aparatu ani kabli do telefonów.Nie spodziewałam się ze tak długo tu zabawie.A co do zniszczeń to właśnie dlatego kombinujemy z Bunny aby zmniejszyć stężenie oxydantu i zęby włoski nie oberwały.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Ale fajny ,a jakie ma fajne okulary na oczkach
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-16 o 11:04
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora