Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 08:36   #3900
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko wiesz, on sie nie łapie w przedziale wiekowym podanym przez Sekretnego ani Biała Czekoladę, no i nie ma ciemnych włosów (po prostu nie ma włosów) - jednym słowem nie spełnia wymagań

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------


to chyba trzeba stworzyc profil tego idealnego faceta, którego chętnie byśmy tu widziały



Obawiam się,że takiego nie ma
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anula, ze słodyczy nigdy w życiu nie zrezygnuje. Staram się trochę ograniczać, bo po czekoladzie i czipsach wyskakuja mi pryszcze Wam też?
A facet o którym piszecie jest mój Kupuje kosmetyki, naturalne też zaczął - sprezentował mi piękny zestaw z kolorówki na urodziny Za mało tych okazji do świętowania w roku!!! Tylko nie jeździ na motorze i brakuje mu jeszcze sporo do 30:P


ooo jeździsz? pokaż chociaż na zdjęciu! Mój brat też jeździ A jak ja z nim, to trzymam go tak mocno, mocno żeby nie spaść, mało wygodne jest miejsce pasażera:P
Ja jestem słodyczożercą i jem je codziennie.Tż wytresowany już i wie,że do domu trzeba wrócić już z czymś co lubię.Mam szafkę wielką na dwie półki pełną słodyczy,którą trzeba co tydzień od nowa zapełniać.Lidlowskie słodycze uwielbiam,a szczególnie te ich wafeleczki ala knopersPryszcze mi nie wyskakują i jestem chuda jak patyk.Waże 49-50 kgTak,więc obżeram się bez wyrzutów sumienia i to moja życiowa przyjemność

Ja jezdzę...ale na skuterze
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora