Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzione paznokcie ze zdjęciami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 14:14   #402
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ja walczę już prawie miesiąc i efekty powoli są zadowalające dawno nie miałam tak długich paznokci(i do tego mocnych dzięki odżywce) ale nadal bardzo wolno rosną, mam nadzieję, że jednak w końcu przyspieszą. Jak dobrze pójdzie to na sylwestra będę miała już ładne paznokietki i będę mogła pomalować jakimś ciemniejszym kolorem(który wg mnie skraca płytkę, więc póki co nie używam i maluje je na nude).
polecam kupić elevine 8w1 - rewelacja.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
Ćwiczę moją silną wolę (już po raz enty) od jakiś 2 tygodni, ale pazurki wolno rosną muszę zainwestować w lepszą odżywkę, na razie używam Sensique Silky Smooth i czasem złotej SH, chociaż ta druga zgęstniała i lekko się ciągnie, nie wiem czy lepiej ją wywalić, czy zużyć do końca... Bardzo bym chciała, żeby wszystkie paznokcie wystawały za opuszek już na Wigilię, zobaczymy, czy się uda...
niech Cię zmotywuje to,że żaden chłopak nie będzie chciał dziewczyny, która ma obgryzione paznokcie i będzie patrzał na Ciebie z obrzydzeniem, że to gryziesz.
Mój mi mówił,że jak ja mogę obgryzać i gdzie ja się pokaże z takimi paznokciami w towarzystwie i czy nie jest mi wstyd i teraz już go w pełni rozumiem. bo od hm.. nie pamiętam nawet kiedy nie obgryzam, ścinam je, gdy mam ochotę obgryzać. TAKŻE TRZYMAM KCIUKI ;*
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując