Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 17:05   #205
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

na pierwszej focie to od góry w ogóle jakiś glon a to dopiero pierwsze mycie było wczoraj, o Jezusie, boję się umyć włosy drugi raz

dwie ostatnie foty to taki kolor rzeczywisty ::
Co ty za pierdoły opowiadasz, jaki glon Jest bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a
Czy ja jestem jakaś dziwna, głupia, trollowata, niegrzeczna, niekulturalna? No nie mam pojęcia, ale znowu oczywiście anonimy komentują mi niektóre notki tak, że aż po prostu przykro nie piszę o tych, które publikuję, ale żebyście widziały co czasami potrafią napisać... agresja, wulgaryzmy, masakra

wiem, że na niektórych blogach dziewczyn jest to samo, tylko też tego nie publikują, ale ludzie potrafią być naprawdę podli
Kitka olej... nie ma co. Tacy ludzie zawsze byli, sa i będa bo mają nasrane w głowie i chcą sie dowartościować kosztem innych
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, wszystko gładkie czoło i nosek mega
na brodzie już kilka zaskórników widzę, ale kosmetyczka powiedziała mi, że to normalne więc nie ruszam i się nie martwię, a pod koniec kwietnia znowu oczyszczanko
A maski ściągające używasz?;> Powinny zapobiegać troche
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bo ja sie zastanawiam między peelingiem kawitacyjnym a mikrodermabrazją i oczyszczaniem skóry

może jak będzie Czeko to doradzi
http://gruper.pl/x.php/1,14813/Lodz-...-parafina.html

http://gruper.pl/x.php/1,14814/Lodz-...do-wyboru.html
Pisałam o tych zabiegach ostatnio dość sporo Zależy czego oczekujesz...
Poza tym uważałabym na te oferty z Grouponu, zwłaszcza przy aż takiej obniżce. Nie wierze w to że zrobią zabieg z takimi produktami jakby robili klientce która zapłaci pełną kwote i że zrobia go z takim samym zaangażowaniem. Za dużo już sie nasłuchałam o takich ewenementach kosmetycznych ogłaszających się na Grouponie..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
j
wrocilam od lekarzy i... nie wiedza co mi jest
trafilam na nowego gina, wiek kolo 50-60, strasznie spienialam jak zobaczylam takiego siwuska... az mnie zamurowalo i mialam ochote uciec.
jednak pozory myla- facet byl bardzo konkretny, mily, zartowal ze jestem niegrzeczna dziewczynka bo nie pilnuje cytologii
i ze zrobi, nie ma sprawy.
przy wywiadzie sie zdziwil ze jak tak mozna- nie pale, nie biore anty tabsow- gdzie ja sie uchowalam jeszcze na tym swiecie? generalnie byl w szoku.
no i jako jedyny gin u jakiego bylam- chcial mi zbadac cycki, ale wykrecilam sie, bo juz mam pms i tak bola ze bym go chyba po lbie zdzielila jakby mi je zaczal uciskac badanie bardzo delikatne- nic nie poczulam
takze super, pow zebym za 3 tyg wpadla po wynik, to pojde kolo 8 marca- a co zrobie sobie dzien kobiet!
no i to klucie w podbrzuszu to mozliwe ze owulacyjnie, wiec jakby wrocilo mam przyjsc od razu- bo szczerze to juz mnie nic nie boli tyle ze sie przestraszylam.

takze jestem z siebie dumna i mam wspanialy dzien oby wyszla mi teraz cyto I/II i bede mega happy!
Oni nigdy nie wiedzą co jest Ale dobrze że fajny ginek
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochana ja pamiętam co Czeko mówiła o tych zabiegach, więc już Ci piszę :jeśli coś pokręcę to najwyżej Czeko mnie poprawi, ale myślę, że pamiętam

A więc pisała że peeling kawitacyjny jest delikatny i nie ma szans, aby zaskórniki zlikwidować. Mikro też nie zawsze daje radę, najlepsze takie podstawowe oczyszczanie

No i jeszcze różnica taka że po mikro owszem na wielu buziach efekty są, ale potrzebna jest najpierw seria zabiegów w krótszym odstępie, a potem powtarzanie raz na jakiś czas. A z oczyszczaniem efekt jeśli chodzi o zaskórniki jest od razu. Kawitacje to wogóle odpuścić
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora