Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 09:33   #4752
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a co jak się nie zastosuję... właśnie cykam nowe mani

Lolli jak masz duzo na głowie to nic dziwnego, a jak piszesz ze jeszcze tylko 2 tyg to tylko dotknąc i bedziemy cię mieć więcej
U mnie okres intensywny chyba dopiero się zacznie i też zniknę trochę...
Jak się nie zastosujesz to... zakradnę się w nocy i zostaniesz z ogryzkami Wstydź się, żeby pazurki z fotoszopa pokazywać

Lolli, pozałatwiaj na spokojnie swoje sprawy, sesję zdaj na 6 I wraaacaaaj, bo tęsknimy

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O kurczę.. To faktycznie poważna sprawa.. Oby się rozwiązała jak najszybciej.

To podaję na sos:
800g mięsa mielonego z łopatki(100% mięsa, żadne mięsopodobne!)
1 ogromna lub 2 średnie cebule
6 średnich pomidorów świeżych
pół czerwonej papryki
olej, bazylia, oregano, pieprz i sól
jogurt naturalny nie słodzony około 1/2 szklanki
przepis:
cebulę kroimy, podsmażamy do zeszklenia, dodajemy mięsko, przyprawy , smażymy
gdy łopatka zaczyna robić się biała(dopieczona) to drewianą łopatką pionowo kłujemy mięsko żeby zrobiły się mini mini kuleczki, smażymy ok 20 minut (co jakiś czas 'pacamy drewanianą packą')
w tym samym czasie obieramy pomidory, kroimy w kostkę i wykładamy na drugą patelnię wcześniej wysmarowaną masełkiem i posypaną ziołami, smażymy aż puszczą wodę
mięsko odstawiamy na bok z ognia
pomidory (musi lekko odparować woda) przelewamy do miseczki i miksujemy blenderem, dodajemy jogurt
mięso polewamy naszymi pomidorami i sos gotowy
Właśnie głodna się zrobiłam, bo wyobraźnia zaczęła działać

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Trele rozumiem
A ja się właśnie dowiedziałam że moje włosy są dalekie od ideału,jestem niedouczona w kwestii wlosoz-patrz nowy wpis na blogu i komentarz

a mój nauczyciel powiedział że 'pazurki jak zawsze nienaganne' to mówię że a jak . na co on że to w sumie wizytówka
Uderz w stół, a nożyce się odezwą Skoro ona jest takim ekspertem, to może pokaże efekty swojej profesjonalnej pielęgnacji?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora