Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 15:56   #124
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość







ja w ogole to ostatnio mialam taki problem troche, bo poznalam jakis tam czas temu fajnego faceta, spotykalismy sie spotykalismy, wiadomo - zawsze w jakichs restauracjach czy kafejkach, raz poszlismy na spacer i sie okazalo, ze on pali nie wiem w ogole jak tego nie wyczulam, no dobra, nie obwachiwalam go jakos ale generalnie jestem dosc wyczulona na smrod papierochow. w kazdym razie do czasu, kiedy sie okazalo, ze on jest palaczem ja juz sie w nim troche zakochalam i generalnie mialam meeeega dylemat co teraz w koncu stwierdzilam, ze jakos sprobuje, nawet go wielce nie naciskalam, zeby rzucal [tylko przy kazdej okazji mowilam mu, ze jest smierdzielem ] i sam z siebie podjal decyzje, ze przerzuca sie na epapierosa nie jest to ideal [docelowo mam plan zeby on calkiem rzucil, ale ciiiicho, to plan wieloetapowy jest ], ale juz nie wali spalenizna bardziej jak fajka wodna, a to mi juz nie przeszkadza. i co najwazniejsze - nie ma sie wrazenia, ze czlowiek caluje sie z popielniczka
ilios, a dlaczego ja się tu dopiero dowiaduję, że jesteś zakochana????
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora