Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-12, 12:27   #2538
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dalej by się przyciemniał ale może nie tak bardzo Aż mnie dziwi że tak bardzo się przyciemnia bo słyszałam że ziajka jest jaśniejsza od innych kremów tonujących czy tam filtrów barwiących. Miałam się na nią skusić ale koniec końców wzięłam matującą.
A ty jak robisz z minerałami? Najpierw nakładasz podkład a potem matujesz pudrem czy już tego nie potrzebujesz?
Może na kimś nie tak bardzo bladym ona tak nie ciemnieje teraz używa jej moja mama która ma jasną żółtawą cerę ale nie bladą i ta Ziaja wygląda na niej świetnie. Normalnie ja jestem ze dwa tony jaśniejsza(i chłodniejsza) od niej, a jak obydwie byłyśmy posmarowane Ziają to ja byłam dwa tony ciemniejsza od niej dodam że ja nałożyłam jej mniej nie moja tonacja stąd też taki efekt no i na mnie wszystko mega oksyduje. Ale fakt jest jaśniejsza od takiej np. Biodermy koloryzującej czy innych kremów tonujących

Minerałów obecnie nie używam tylko sypańca z Essence który podkłady fajnie mi rozjaśnia ale Ziajce nie daje rady Jak używałam minerałów to albo na Lirene spf50 albo na alantan krem, często i nawet na suchą skórę i nigdy nie używałam żadnych primerów Z minerałów najtrwalsze i największy mat dawały Meow nałożone na cieniutką warstwę Alanatanu bez niczego innego
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora