Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 15:19   #4243
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki
Co do glinki to niewiem czym sie rozni od innych sypkich zielonych bo innych nie mialam.Powiem tylko ze nadaje sie raczej do tlustych i mieszanych cer i trzeba ja trzymac krotko bo dosyc wysusza.
Co do ES to mialam maske do wlosow z oliwa i awocado i jest super,swietnie nawilza wlosy-tylko ze nie jest w 100% naturalna.


Ja wlasnie robie wish liste i nici z mojego minimalizmu

Pozatym mam dylemat-twarz mi cos ladnieje ostatnio.Dzisiaj spojrzalam w lustro i twarz wygladzona-szczegolnie doly pod oczami jakby zniwelowaneI teraz niewiem czy to od kremu z retinolem z iherb,serum Sanitas czy tego drogocennego serum co nalozylam wczoraj

Ten watek oprocz tego ze przyczyni sie do mojego bankructwa moze uchroni jakos moja twarz przed staroscia bo zaczelam ostatnio uzywac kosmetykow bardziej regularnie niz dotychczas
Haha tak sobie tlumacz wiatr w portfelu Ale serio lepiej testowac dobrosci solo bo przynajmniej wszystko jest jasne.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



i z iherba kilka razy przechodziły przez celny, ale jeszcze nigdy mi nic nie doliczyli na szczęście
a jednak często zdarzało się miec kwotę powyżej limitu....

myślisz, że Isabelle czyta watek ?
U nas elka w koronie zrobila sie chytra i wsio powyzej 15 elzbiet kosztuje srednio drugie tyle. Tak sie raz nacielam. Za paczke warta 16 musialam doplacic 12. Skandal!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora