Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-31, 07:51   #4565
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oui też mamy z Dmcią.. Jakoś mnie wzięły, a też nie śpiewały do tej pory.

Tak, własnie przykładałam i było ok. To chyba perspektywa i fakt, że u jednej ręki paznokcie mam ogólnie smuklejsze.
Ja swojego oddałam.


Możliwe że tak jest
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45792696]Na zdjęciu wyszedł niebieski ale na żywo to jest fiolet
Jakoś nie widzi mi się to mani
[/QUOTE]
U mnie fiolet. Cuuudny fiolet i piękne mani.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4579701 5]Oooj no bo się ktoś nie mógł zdecydować czy kwadraty czy migdały. 2w1 [/QUOTE]

No to są kwadraty. Po przekątnej

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aż się boję co powiecie, ale trudno - stało się
Czemu?
Bardzo fajne- tak jak dziewczyny mówiły super rozłożenie brokatu
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zaległe mani: Black Saint. Tak, jak mówiła Ania - trudno uchwycić efekt holo, na żywo jest na zdjęciach ni ma
Lakier jak lakier. ładny. Ale twój kształt!!! Jż dawno nie był tak obłędnie cudowny. Zawze ładny, ale teraz mnie powalił. Zagryzam poliki z zazdrości
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny Wy zawsze tak pędzicie? co chcę wejść nadrobić to zanim nadrobię kilka nowych postów
E... Teraz to wolno jest
Fajny avek nowy
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję nareszcie!!!!! Prząśniczka jest cudna Na blogu jest
Paznokcie spiłowałam - co sądzicie? Długość w sumie mi się podoba, będę starała się je w takiej trzymać, może trochę dłuższe.
Zobaczymy. Teraz wiosna - ogródkowe, stawkowe roboty, to może czasem być problem z utrzymaniem dłuższych.
Ładnie jest. Mozesz ciut dłuższe tez nosić

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm a ja sie ostatnio zastanawiam co tu tak mało spamu i czy to cisza przed burzą
:
Hehe. Dokładnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To od razu podrzucam niedzielny spam holosiowy Na blogu jest kilka słów
Tu urosły cioutek. od prząśniczki, i jest pięknie. Maluszki jeszcze się nie wywijaja bardzo, ale już zaczynają delikaaaaaaatnie wykazywać tendencję.
Póki co jest cudnie
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Przypiłowałam wczoraj odrobinkę boki wyglądają trochę lepiej chyba zdjęciem nie będę Was raczyć, pokażę jak trochę odrosną
Może pokaż, to będziemy mogły doradzać w trakcie zmian
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora