Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-02, 18:56   #2820
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak jak pisalam on kryje calkiem porzadnie, a spokojnie mozna go stopniowac i uzyskac mocny efekt krycia Trudnosc w nakladaniu polega na tym, ze nie jest "plastyczny", pedzlem bardzo trudno go rozprowadzic, najlepiej gabeczka... Chyba Revlon Colorstay ma podobna konsystencje
nie, to inna konsystencja jest, chyba ze o nowej wersji mówisz, bo nowej wersji CS nie używałam. CS jest łatwiutki w obsłudze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no właśnie troche sie boje kolorystyki bo NC15 w studio fix jest dla mnie taka akurat, ćwierć tonu ciemniejsze i byłoby źle :/ teraz planuję dokupić NW10 i mieszać je zimą. Szkoda, że ten Prolog jest ciemniejszy... Gdyby tak był taki jak korektor NC15
Co do wydajności - mi podobnie schodzi Studio Fixa, no może tak 1.5 pompki na jeden makijaż. Więc do przeżycia. A zauważyłam właśnie, że gąbki go zżerają...

Jeśli podobna konsystencja do revlona CS to jestem w domu z Revlonem bez problemu daję sobie radę palcami. Ale oni coś nagrzebali z formułą CS bo kiedyś minimalnie ciężej się go nakładało. Nowe wersje są jakby tłustsze... co nie do końca mi sie podoba.

:/ kurczę i tu może być problem w moim przypadku...

Dzięki dziewczyny!

Corii nie wiem czy doczytałaś w sprawie tych palet VG ale one są po 165 zł jakby co.
Mi podkład generalnie kończy się po roku gdzieś, więc takie zużycie jest dla mnie już ekstremalne. Jeśli chodzi o formułę to jest inna niż CS w starej formule. Prolong jest trochę tępy i tak jakby przykleja się do skóry, generalnie tak jak mówiłam palcami da radę go nałożyć tylko wtedy z granicami ciężko, a jak się o nich zapomni to potem się tego nie ruszy

Co do koloru to wstawie ci zaraz zdjecie w porównaniu z korektorem, wiadomo o takiej porze nie bedzie to idealne odzwierciedlenie koloru, ale różnica w jasności jest taka jak w rzeczywistości

na dole: korektor prolongwear nc15/ podkład prolongwear nc15 /korektor studio finish nc15
na górze roztarte: korektor prolongwear nc15/ podkład prolongwear nc15

ostatnie zdjęcie z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01835.jpg (100,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01837.jpg (64,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01836.jpg (114,4 KB, 16 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora