Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponownie zapytanie o tusz do marnych rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-17, 14:35   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Ponownie zapytanie o tusz do marnych rzęs

Witamy nową wizażankę

Trudno doradzać w sprawie tuszu do rzęs. Każdy ma inne wymagania i bardzo często jest tak, że to co dla jednej osoby jest ósmym cudem świata dla innej jest totalnym badziewiem, wystarczy poczytać recenzje na KW. Przetestowałam już wiele tuszów (tuszy? ) i chyba najbardziej przapadły mi do gustu tusze L'oreala (na czele ze skrytykowanym bezlitośnie Lash Architectem ). Tuszami z górnych półek (H. Rubinstein, Shiseido, Lancome) byłam raczej rozczarowana, moim zdaniem szkoda kasy (no chyba że kupi się w promocji na Targowisku ). Obecnie używam najnowszego podwójnego Lorealka i robi mi całkiem ładne "firanki".
A co do bazy to ja zawsze kładę tusz od razu, zanim baza wyschnie, najlepiej maluje mi się rzesy "na mokro", jeśli akurat nie mam bazy to używam pod tusz zwykłej odżywki do rzęs.
Najlepiej przejdź się parę razy np. do Sephorki i przetestuj "naocznie", chyba w poniedziałki są we wszystkich sephorach dyżury wizazystek i można sobie zrobić darmowy makijaż
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując