Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-19, 09:29   #1727
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć Anne28 trochę mało optymistycznie zabrzmiał twój post. Głowa do góry. Moje plamy też chyba już nie znikną, ale osiągnęły takie stadium, że są widoczne tylko dla mnie i to mi wystarczy. Powtórz nałożenia maski C1, nie zaszkodzi

wiki1313 Nie wolno stosować Cosmelanu w ciąży, tak jak żadnych kwasów, lepiej zaczekać, tym bardziej że w ciąży mogą pojawić się nowe plamy, więc mija się to z celem. Myślę, że warto poczekać, bo jest duża szansa, że Cosmelan ci pomoże, bo jest on przeznaczony właśnie do walki z plamami pochodzenia hormonalnego

cassatta Zastanów się nad zakupem jakiegoś specyfiku blokującego powstawanie melaniny. Mój dermatolog powiedział, że konieczne jest stosowanie takowego łącznie z filtrami. coś w tym jest?! Ja też zamierzam zakupić gorąco polecany tutaj Thiospot (pozdrowienia dla Molly, która jest jego główną propagatorką). Najpierw jednak wypróbuję SVR Clairial, bo mam próbkę. Ma całkiem niezłe recenzje ma KWC - wklejam link http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8867
może to być też jakaś alternatywa dla dziewczyn, które nie mogą stosować Cosmelanu. Pozdrawiam
nieco jest offline Zgłoś do moderatora