Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-17, 18:39   #1054
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dolna granica pewnie jest, póki hormony sie nie uspokoją
na twarzy można robić depilację laserową, bez problemu (chyba, ze chcesz wydepilować laserowo brwi czytałam na jakimś forum ktoś pytał, czy można brwi laserowo usuwać )



ja jestem rok po zakonczeniu depilacji laserowej. miałam depilowane pachy, bikini głębokie, biała linia, pośladki i nogi. na nogach trochę jasnawych włosków zostało, ale dr uprzedziła mnie że tak będzie, bo nie wszystkie kwalifikowały się do usunięcia laserem. jestem megazadowolona z efektów, oby tylko nic nie zaczęło odrastać hihi
hej, mam takie pytanie, bo chcialabym wiedziec szczerze jak to naprawde jest. Ile w sumie kosztowaly Cie te wszystkie zabiegi? bo ja ciagle mysle zeby sobie wlasnie machnac pachy, glebokie bikini i nogi ale wg cennikow jakie ogladalam w internecie kosztowaloby mnie to ok 5-6tys zl... wiec wiadomo.. dosc duzo - jakis samochod by nawet za to sie dalo kupic :P jesli nie chcesz pisac na forum mozesz odpowiedziec na priv pozdrawiam!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora