Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Środki uspokajające, anty depresyjne bez recepty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 12:56   #13
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Środki uspokajające, anty depresyjne bez recepty?

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Witam!
OD paru dni mam strasznego doła. Facet z ktorym byla przez wiele lat okazalo sie ,ze prowadzil podwojne zycie . Jestem na skraju zalamania nerwowego. Biore NERVOMIX od wczoraj, a wczesniej BELLERGET. Ale malo mi daja. Ciagle becze jak oszalala i mam straszne mysli.... Nie moge udac sie do psychologa bo to zniszczylo by mi moja kariere zawodowa, pracuje w takiej branzy, ze cos takiego wykluczyloby mnie z niej na zawsze. Co polecacie?
Słyszałam,że deprim jest dobry. Czy któraś z was go brała??
Jeśli pracujesz w tej branży, no to sama doskonale zdajesz sobie sprawęz tego, że trudno będzie Ci dojść do równowagi samodzielnie. Jeśli nie możesz udać się do psychologa (nawet w innym mieście), to spróbuj otoczyć się przyjaciółmi, rodziną. Rozmowa, rozmowa, rozmowa- jeśli zamkniesz się w sobie i zostaniesz sama ze swoimi problemami, może być naprawdę nieciekawie.
Brałam deprim, przez miesiąc systematycznie o tej samej porze, później dałam sobie z tym spokój. Plus jest taki, że nie jest mocny i nie uzależnia.
Z perspektywy czasu nie wiem czy działa bardziej na zasadzie placebo, czy rzeczywiście uspokaja, możesz spróbować. Ja się trochę wyciszyłam.
Pamiętaj tylko, że to może być jakaś forma pomocy na samym początku, nie warto tego sztucznie przedłużać, lepiej stanąć twarzą twarz z problemem i próbować się podnieść...
powodzenia
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując