Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-26, 07:38   #1297
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez chocolattemonster Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
nie wiem czy ktoś już o tym pisał, więc jak coś to się nie złośćcie.
Chciałam zapytać czy kosmetyki antycellulitowe Ziaji naprawdę działają. Planuję zakup oliwki do masażu i może któregoś z peelingu. Co o tym sądzicie ? Używałam wielu kosmetyków tej firmy, cudowny był krem herbikaplant zielony, ale niestety wycofali prawie całą Ziaję z Auchanu do którego jeżdżę. Uwielbiam też żele pod prysznic Blubel <3 cudnie pachną
Jeżeli będziesz używać systematycznie to zadziała

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;24615251]Ja ostatnio po wszystkie Ziajowe zakupy jeżdżę do Reala. Jest bardzo dobrze zaopatrzony. Praktycznie wszystkie kremy, masła, żele, toniki, szampony... no i Bloker.

Zmieniłam 2 tygodnie temu mój krem Ziaja Med do cery trądzikowej (zielony) na Ziaja Med trądzik różowaty (różowy). Jestem równie zadowolona. Chyba rzeczywiście łagodzi zarumienioną, wrażliwą twarz. A na pewno dobrze nawilża, ładnie pachnie, mimo że jest nieperfumowany (jak witamina C ), ma leciusieńką konsystencję emulsji, wchłania się do satyny.[/QUOTE]
A mi się ta ziaja na trądzik różowaty na buzi świeci, ale z resztą tego co piszesz się zgadzam.
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując