Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 15:55   #3512
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Aaa... rozumiem. To na pewno zamówie kw. hialuronowy i serum flavo C. Tylko czy na dzień można to serum używać? nie jest oleiste? czy lepiej na noc? na noc lubie mieć dość tłusto na buzi gdy serum plus kwas mi nie wystarczy mogę na to nałożyć jakiś olej? np różany lub arganowy? myślałam o czymś oczyszczającym może serum azelo? a i może tonik PHA?
...
flavo mozna na dzień/ale po nim jakis spektakularnych efektów się nie spodziewaj odnosnie naczynek...warto by było dodac ten eliksir./co do reszty może Dziewczyny podpowiedzą,bo ja nie uzywam np w ogóle kwasów ze wzgledu na naczynka i dla mnie sama vit c juz jest wystarczająco''mocna''
Generalnie zawsze mozna dołozyć olej/lub niezapychający treściwszy krem...ja mimo wszystko łącze oleje z kremami i tak mi jest najlepiej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując