Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-15, 13:26   #2095
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny które polecacie skarpetki peelingujące do stóp?? potrzebuję pewny i mocny efekt, no i fajnie gdybym nie zbankrutowała bo muszę hurtowo kupić pare par :p zastanawiam się pomiędzy Holika Holika i TonyMoly (?)
Kup sobie z różnych firm i sprawdź, które najlepsze dla Twojej skóry.
Ja najbardziej lubię VOV.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
Polecacie kremy bb Skin79? Zastanawiam się nad kupnem, albo orange, albo green. Który lepszy? Czy może lepiej w ogóle wybrać inną firmę (nie orientuje sie jeszcze w azjatykach :/)?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wszystko zależy od odcienia Twojej cery i od jej jasności/ciemności oraz od tego, jakiego oczekujesz krycia
Ja jestem blada, teraz testuję próbki zielonego i dochodzę do wniosku, że nawet przy leciutko opalonej (jednak wychodzę na zewnątrz, a przy tym słońcu to nawet najsilniejszy filtr nie powstrzyma skóry przed lekkim ściemnieniem) skórze kolorystycznie jest dla mnie cudowny. Ale jest naprawdę BARDZO jasny. I raczej neutralny. Bardzo delikatnie kryje i ma jakby pudrowe wykończenie. Pomimo tego, że kolorystycznie jest boski, to nie wiem, czy na dłuższą metę nie będzie zbyt suchy dla suchej skóry.

Pomarańczowy jest bardziej żółtawy i też jasny (możliwe, że będzie jednym z moich kolejnych bebików, na razie solidnie testowałam odlewkę). Trochę mocniej kryje od zielonego, trochę ciemniejszy jest. Plus za duży filtr.

Zastanawiam się też nad purple, on jest zdecydowanie bardziej nawilżający, bardzo przyjemnie się go używa. O dziwo, odcień też mi odpowiada, ale to moze dlatego, że użyłam go na bazę, która jest b. jasna.

Pink też testowałam, jest OK.

Generalnie mam wrażenie, ze w kwestii dopasowania do koloru skóry Skin79 jest rewelacyjne.


A teraz mam pytanie. UMIERAM, żeby dostać w swoje łapki etude house sweet recipe baby choux base.
I nie wiem, co jest, że nie ma jej w sklepiku marki na ebayu. Ktoś coś wie? Wycofują, czy jak?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Z allegro to polecam www-RubiShop-pl
Zamawiałam już od nich wiele razy, wszystko w porządku, a bardziej się opłaca kupić próbkę na allegro niż przez eBay
Często też dodają gratisowe próbki , tak samo jak na eBayu

pennbury - a jaki masz odcień skóry?
Jeśli twoja karnacja jest bardziej brzoskwiniowa, beżowa - to pomarańczowy. Jeśli jesteś blada, twoja skóra jest porcelanowa - zielony.
Poszukaj w internecie zdjęć tych kremów, jest mnóstwo recenzji, a skoro się nie orientujesz w koreańskich kosmetykach to lepiej nie kupować czegoś w ciemno. Od siebie dodam że BB kremy są lepsze dla ludzi z jasną (lub nawet bardzo jasną) karnacją .
Chyba, że ktoś ma NAPRAWDĘ bardzo jasną
Wtedy bywają za ciemne.

Ja kiedyś w ciemno kupiłam holika holika aqua petit jelly i był to jeden z lepszych zakupów w moim krótkim życiu xD
Obecnego bebika też kupiłam w ciemno i też go uwielbiam.

Ale czasem można bardzo "wtopić" na takim zakupie...marzyłam o it's skin ślimakowym, ale na szczęście kupiłam próbkę, żeby sprawdzić kolor. I okazał się za ciemny, nie dopasował się do końca i robił mi niesamowitą świnkę Piggy na twarzy. Byłam autentycznie RÓŻOWA.
Chociaż właściwościami bił wszystko na głowę...byłam gotowa niemal go kupić i dosypać zielonego pigmentu :brzyda l:

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na ebayu trochę jest, bb kremów najwięcej chyba Mistine, Pond's na ich rynku też popularny bardzo, z tej firmy in2in wyszukiwarka niewiele pokazuje

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=i...dmd=1&_ipg=200

jest trochę wybielających
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...g&_sacat=26395

pudrów z filtrem
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...V&_sacat=26395

sporo się tego znajdzie

polecasz jakieś konkretne firmy z pielęgnacji lub kolorówki?
Ekhmm...a jakie są normy dla zawartości ołowiu i jakie składniki wybielające są dopuszczone w Tajlandii?
Też zastanawiałam się nad produktami stamtąd, ale nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując