Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 19:14   #4988
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uważajcie na tę akcję w D. 2+1. Wybrałam się dziś do stacjo wykorzystać bon i akurat przyjrzałam się tym kosmetykom. Wzięłam na chybił trafił szminkę i błyszczyk Diora i były z 2012r. na resztę już nie chciałam patrzyć, bo się zagotowałam żałuję, że nie jestem bardziej śmiała, bo bym poprosiła kierownika o wyjaśnienie. Nie wiem, jak tak można robić Powinni poinformować, że te produkty są na granicy terminu ważności
Masakra
A może warto o tym napisać na FB Douglasa? Może im zwisać co pisze i czyta Klient na Wizażu, ale przez fejsa - szczególnie jak napisze kilkanaście osób - powinno dotrzeć do masy Klientek, które może zaczną sprawdzać czy nie kupuja starcy purchli za cieżkie pieniądze . A jak kobiety zaczną sprawdzać daty ważności - Dougi nie będzie sobie mógł pozwolić na akcje w stylu strawberrynet
Aż żałuję w tym momencie, że nie mam konta na FB
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora