Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 11:13   #3545
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Super ta bransoletka Też mam zamiar ją sobie kupić
Jest świetna, ale ma jeden według mnie poważny mankament Nie ma możliwości, żeby samej sobie ją zaciągnąć do odpowiedniej wielkości i po pewnym czasie rozsuwa się Zaszłam nawet do Apartu jak byłam kilka dni temu we Wrocławiu i poprosiłam, żeby pani pokazała jak samemu ją zakładać i też sobie nie poradziła i potwierdziła, że niedopracowane to mają Wyjęła z szafy nową taką bransoletkę, myśląc, że może moja jest taka, ale niestety wszystkie takie są
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
dziewczynki przyszłam do Was na mojego 1000 posta
Mariola taki masz fajny aparat, a wklejasz nam zdjęcia z netu, nieładnie świetne zakupy
Iliosek świetna ta twoja bransoletka i wiedziałam, że trolle Cię też wciągną, masz racje murano od nich są piękne
Bo leń mnie ogarnął i nie chciało mi się robić zdjęć jak są gotowe w necie
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Gratulacje

Mnie moze adoptowac illios i Mariola dzieci podbierała mamom rożne rzeczy wiec spoko, tylko mnie adoptujecie sie w dwupaku z Jagoda, czyli od razu jest sie babcia.


Mój Tz natomiast żyje w przeświadczeniu, ze sprzedałem wszystkie niepotrzbne kosmetyki, nie wie tylko, ze kupiłam nowe
Mogę Cię adoptować i wyłącznie w dwupaku, bo mi córcia Twoja jak najbardziej się przyda w komplecie do mojej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora