Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 20:13   #38
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
uzywam indigo od jakis 8-9 miesiecy i nic takiego mi sie nie dzieje. Nic sie nie kurczy, nie odchodzi i nie odpryskuje (chyba ze mocze rece non stop w wodzie to w tego nie ma bata, zawsze cos odrysnie). Dobrze zabezpieczam wolny brzeg a do utwardzania mam lampe 12w led. Lemon ice tez mam i wszystko z nim ok. Trzeba pamietac ze jest mocno napigmentowany biela i jesli masz stara lampe/slabe zarowki to juz Ci sie tak dobrze nie utwardzi. Sporo dziewczyn pisalo w watku z lakierami hybrydowymi ze maja wlasnie problemy z utwardzaniem m.in. tego koloru (marszczy sie) i wszystkie z nich uzywaly lamp uv. Moze problem tkwi w mocy utwardzania? Dla mnie indigo to jedne z najlepszych hybryd. Pytanie jeszcze jakiej bazy i topu uzywasz? bo to te produkty daja 90% gwarancji trwalosci manicure.
też używam lampy led 12W, dzisiaj kupilam baze i kolor indigo na to dalam top Cz bo innego nie mam, a w sklepie topu z indigo nie bylo. No i po utwardeniu itd. gdzies około 15 minut poźniej podwazylam sobie lekko i zeszło ;/ w czy tkwi problem ??
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując