Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 22:17   #3745
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50158785]U mnie ten tonik na początku stosowania (a było to ze 2-3 lata temu?) przy częstym stosowaniu powodował mega łuszczenie (a potem już wcale, nic a nic ), więc w komplecie z takim effaclar duo to już może być za duża moc Ale jeżeli byś używała toniku rzadziej, to myślę, że nie będzie problemu. Ale bez nawilżania i tak się nie obejdzie

Wszystko zależy od tego jak zareaguje Twoja cera, a tego to już nikt nie wie

A w sumie, jeżeli chodzi Ci tylko o pozbycie się grudek i utrzymanie dobrego stanu skóry, to może sam tonik + nawilżanie wystarczy. AHA/BHA 10% z BU ma 8% mlekowego i 2% salicylowego, więc ja bym go sobie odpuściła na sezon letni, a skierowała się ku migdałowi [/QUOTE]

Nie chodzi tylko o grudki ale zwłaszcza o mega wielkie, bolące siedzące miesiącami gule na brodzie Na sezon letni to bym w ogóle odpuściła
Tak myślę, że zamówię ten tonik w takim razie, zobaczę jak skóra na niego zareaguje. Jak ok to dołożę bielende serum+krem żeby wykończyć bo szkoda wyrzucić jak w sumie źle nie działa,ale trochę za mało. Rano nawilżenie.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując