Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-23, 11:37   #22
Joaska 6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
o to może i ja się zastanowię nad zmianą, do tej pory używałam Lirene i byłam z niego zadowolona. Chociaż muszę powiedzieć, że zaciekawiła mnie wypowiedź o technice nakładania podkładu, jakoś nie myślałam, że to ma też takie duże znaczenie. Także dzięki


Ja polecam z Bielendy tonik i krem Ogórek&Limonka ( ma zasotosowanie na dzien i na noc) oraz podklad Catrice photo...nr 010 jest dobrym kolorem ...tez borykam sie z takimi problemami i jest ok ...nawet lepiej ...odkrylam czego bylam nieswiadoma ,,,ze po prostu by nie pogarszac stanu...stosujmy kremy z wysokimi filtrami,,,cały czas wiosna lato jesien zima ...oraz nie uzywajmy mydla tylko zele które go nie zawieraja np z Bielendy (zielony) badz z Loreala,uwierzcie ze odwrotne stosowania czyli mysdlo i kremy z niska zawartoscia filtrow ...tylko bardziej z czasem tworza pory...uzywalam tez krem BB Lioele Beyond Solution dobrze maskuje ale ma jasny odcien i tylko jeden ,,,wiec stosowalam go z puderem w kamieniu Loreal BB Magique...efekt fajny teraz jestem wierna Catrice Photo i na to wymieniony puder w kamieniu i wymieniona Bielende ...Efekt ? SUPER.i nie ciagnie po kieszeni a wydalam juz góre pieniedzy na poszukiwaniach ..pozdrawiam
Joaska 6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując