Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-07, 13:59   #3729
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Tak. Po nim twarz szybko dochodzido siebie
Mam go na chciejliście, ale to na przyszły rok pewnie

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie

2 tydz temu robilam kwas glikolowy. Nalozylam kwas rowniez na syfka, a wlasciwie na to co po nim zostalo, czyli na mala ranke. Zrobil mi sie po nim maly strup (ale nie byl wypukly, czerwony). Po paru dniach (chyba 2) oddarlam ta czerwona plamke W kazdym razie zostala mi dziurka. Myslicie ze ona zniknie?
Z dziurką może być problem

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a poza peelingami kwasowymi wspomagacie się jeszcze kwasowo na co dzień? Czy wystarczają Wam same peelingi?
Ja mam teraz ukręcony tonik pod kątem wybielania przebarwień: z niacynamidem (5%), azeloglicyną (5%), ekstraktem z lukrecji, ekstraktem z zielonej hebaty, d-panthenolem, aloesem, kwasem hialuronowym i alantoiną
Nie podrażnia, więc stosuję razem z kwasami, bez zachowania przerwy.

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam retinoidy, miałam raz przyjemność współpracować z zorac 0,1% absolutny geniusz! I gdybym miała środki i receptę - pognałabym już do apteki. Choć - receptę mam skąd załatwić, gorzej z kasą
Używałam Locacidu jakieś 3 lata temu i to był największy przełom w mojej cerze - też polecam gorąco.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując