Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 11:55   #3736
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytania, od razu mówię, żem strasznie zielona w temacie kwasów.

3tygodnie temu kupiłam serum z bielendy do tego dodałam peeling enzymatyczny, glinkę i jest efekt wow. Stawiam,że to głównie kwas migdałowy tak poprawia mi cerę(oczywiście po 2 tyg miałam mega wysyp, ale teraz jest gładko) zostały mi jeszcze gródki podskórne. Mam cere mieszaną, na brodzie wyskakują mi gigantyczne gule.
Moje myśli powędrowały do peelingu migdałowego (głównie za sprawą tego wątku i bloga Ziemoliny. Widziałam, że na BU jest zestaw do peelingu, wolałabym kupić gotowy zestaw, boje się sama coś ukręcić na pierwszy raz.
I pytania:
Rozumiem, że seria kwasów to około 6 tygodni, po 1 peelingu na tydzień, więc w zasadzie mam ostatni dzwonek,żeby zacząć?
W czasie stosowania kwasów mam skórę nawilżać, zastanawiałam się też czy w tym okresie stosować serum z Bielendy, ale wyżej widziałam, że stosujecie jeżeli nie ma podrażnień.
A co ze stosowaniem w tym czasie peelingów enzymatycznych i glinek?
Czy faktycznie po 6 tyg odstawić peeling kwasowy i stosować tylko serum z kwasem z bielendy, czy może jakiś tonik kwasowy dołożyć?
Czytałam, że zanim przejdzie się do peelingów trzeba zacząć od toniku, mogę pominąć ten punkt skoro używam z powodzeniem serum z 10% migdałem, które mnie nie podrażniło i nie złuszczyło?
Może pytania wydadzą się oczywiste, ale serio czytałam blogi i ten wątek prawie 2 dni, może się po prostu do jakiś informacji nie dokopałam
To serum nie ma 10% migdałowego :-/
To jest 10% składników aktywnych, czyli migdała, niacynamidu itp. Taki tam chwyt materkingowy
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując