Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 15:23   #416
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Aaaawww. Słooodkie. Oglądałam nawet niedawno na YT tutorial do tego i wzór poleciał do folderu "inspiracje"
Baaardzo ładnie

Ja też to kiedyś właśnie na youtube i przypomniało mi się o tym, bo koperta od Ewaluacji miała na sobie znaczki z czereśniami

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda jakie slooodkie Moge sie zainspirowac i zrobic u siebie?

Moje obecne
Możesz, możesz, chętnie to zobaczę u kogoś, kto ma większe zdolności malujące, niż ja
Pazurki śliczne Kolorek mi się kojarzy z pachnącym Miyo

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
miałam na myśli biały taki korektorowy kolorek że wwygląda ...tanio, twoje są w perłowej bieli a to już inna bajka
Biel to biel, jaka by nie była, wkurza tak samo

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

Ruda
słodziaki też miałam kiedyś podobne tyle że stempelkowe wisienki
Ja cały czas rozważam stempelki, ale moja jedyna próba była tak żałosna, że chyba, póki co, odpuszczę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I jeszcze moje wczorajszo-dzisiejsze paznokcie i dzisiejsze nabytki (dziękuję Ci caate, że przypomniałaś mi o Jumpiku 154, już daawno miałam go kupić).
Na to wibowskie złotko czaiłam się już jakiś czas, a wczoraj postanowiłam sobie mocno, że go kupię i... mam
Na tych zakupach chyba zresztą koniec, bo dzisiejsze lakiery już się nie mieszczą w swoim lakierowym pudełeczku
Mrrrau
Jestem fanatykiem czerwieni na pazurach, więc podwójne mrrrau

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne tylko skóry zalane dosyć
No bo to była taka próba wiśniowa, która później miała na paznokciach nie zostać.
I nie została, bo dzisiaj myłam okna, więc po lakierze zostało jedynie wspomnienie...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora