Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry podkład kryjący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-23, 10:51   #21
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dobry podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do Was.... Otóż zastanawiam się nad podkładem Max factor lasting performance. Podobno dobrze kryje. Czy któraś z Was go używała? i jakiego odcienia? Mam problem z wyborem, ponieważ mam średnio opaloną twarz, kolor ciężko opisać, jakby złocisty średni brąz i nie wiem jaki odcień dobrać..... Zastanawiałam się nad 109. Doradzi mi ktoś? albo jakiś iiny odcień bo już sama nie wiem.
Ja mam MaxFactora juz od paru lat, srednio kryl naczynka (ale nie bylo zle) no i w ogole nie kryje przebarwien po tradziku, ale ladny nadaje kolor skorze. Po za tym na zime mialam kiedys Astora jakiegos z wykonczeniem pudrowym i on byl niesamowity chociaz nie lubie nic z tej firmy! Swietnie kryl i nie zapychal chociaz byl ciezki.
Ja teraz uzywam dermacol jako korektor i na to MaxFactor i jestem przeszczesliwa

Vichy dermablend, dla mnie okropny, strasznie podkreslal suche skorki, zmarszczki mimiczne i robil mi sie zolty na twarzy mimo bezowego odcienia.. Po godzinie sie juz blyszczalam, ale jak sie od razu nalozylo to efekt powalajacy. Mimo wszystko MF LP najlepszy w polaczeniu z Dermacolem i skrobia
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując